איתור נזילות- רק אינסטלטורים יכולים לגלות
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

איתור נזילות מים

איתור נזילות- רק אינסטלטורים יכולים לגלות

מי מאיתנו לא חווה את הסיטואציה, שבה הוא פותח את חשבון הארנונה, המים או החשמל ומגלה, שהמחיר שהוא נדרש לשלם הוא גבוה מדי? במרבית המקרים, המחיר הוא אולי גבוה, אך בהחלט מוצדק. עם זאת, ישנם מקרים, בייחוד בחשבונות מים, שהחיוב נראה לנו מוגזם באופן קיצוני- חשבון מים שמתנפח במאות- ואף באלפי- שקלים מעבר לסכום המקובל שאנחנו משלמים. במידה וקיבלתם חשבון מים גבוה מאוד, ייתכן כי הגורם לכך הוא נזילה נסתרת, אשר מגדילה באופן דרמטי את כמות המים שנכנסים לבית שלכם. במקרה כזה, חשוב לבצע איתור נזילות ותיקונן ללא דיחוי.


איך מזהים נזילה?

חשבון מים מנופח הוא אחד הסימנים העיקריים (והמרגיזים) לצורך בשירות של איתור נזילות. עם זאת, הנזילות גורמות לנזקים, אשר הימצאותם מעידה על קיומה של נזילה- למשל, אם לאורך הקיר שלכם ישנם כתמי עובש או אם אתם מריחים ריח של טחב שלא חולף. הנזילות יכולות להגיע הן מאביזרי אינסטלציה ישנים והן מאביזרים חדשים. באביזרים ישנים, ייתכן כי מקור הנזילה הוא שחיקה של חומר האיטום בעוד שבמקרה של אביזר חדש, המקור הוא התקנה לא נכונה שלו. הרטיבות יכולה להגיע גם מסדקים שנוצרים בצנרת שמתבלה לאורך השנים. במצב כזה, התיקון עלול להיות מסובך יותר, אך כל תיקון נזילות הוא חשוב לביצוע, שכן נזילה לאורך זמן תסב נזקים לא מועטים לבית שלכם.


איך מתקנים נזילה?

הדרך בה מבצעים איתור נזילות ותיקונן משתנה לפי סוג הנזילה- אם מדובר, למשל, בנזילה שמקורה בניאגרה, הפתרון יהיה טיפול בברז המזרים את המים לניאגרה. מנגד, אם מדובר בנזילה שמקורה בצינור בתוך הקיר או הרצפה, נדרשת פעולה מורכבת יותר. האמצעי המקובל היום לאיתור נזילות הוא שימוש במצלמה תרמית- זוהי מצלמה, אשר מצלמת את פני השטח על סמך החזרי חום. כך, אזורים בהם יצטברו הרבה מים ייצבעו בצבע עז והתצלום יוכל לתת אינדיקציה למיקום הנזילה ולהיקפה. לאחר מכן, יתבצע הטיפול, אשר יכלול בדרך כלל החלפה של החלקים השחוקים בחלקי צנרת חדשים.


אשר אינסטלציה- יש לכם על מי לסמוך

אנחנו, באשר אינסטלציה, יודעים ששירותים של איתור נזילות ותיקונן יש לבצע סמוך ככל האפשר לגילוי הנזילה. לכן, אנו מפעילים שירותי אינסטלציה מתקדמים בפריסה נרחבת, במשך כל השבוע. זאת, במשך למעלה מארבעים שנה של פעילות. השירותים הללו נלווים לשירותי אינסטלציה נוספים שאנחנו מעניקים, כגון שירותי ביוב, פתיחת סתימות ותיקון דודים. 


תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק