​הצפה בביוב- אשר אינסטלציה
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

​הצפה בביוב


רובנו, משתדלים שלא להתעמק במצב צנרת הביוב, אם בבית או בעסק. במקרים של סירחון ממערכת הביוב אנו נמהר לקרוא לאינסטלטור שיבצע לנו שאיבה וריקון, כתוצאה ממקרים של הצפה בביוב.  במידה וחשתם בריח רע מהביוב, שי חשש סביר להצפה כתוצאה מסתימה. רק אינסטלטור מומחה יוכל למצוא את הבעיה ולהציע פתרון איכותי ארוך טווח. ביוב הוא בעצם תערובת של צואה, נוזל ונייר טואלט וכן אוכל מיותר. הנוזל במי הביוב כולל שתן ומים מיותרים שירדו לביוב מהכיורים, כגון האמבט, הכיור, המקלחת ומים שנשארו ממכונת הכביסה . יש לזכור, כי ריח רע, הינו מפגע תברואתי היות והם מכילים חיידקים מחלות ופרזיטים שונים. במידה וישנה הצפה, שי לנקות אותה עם משאבה מיוחדת הנמצאת ברכב הנקרא ביובית.
לסירחון מהביוב ישנה סיבה, יש לפתור אותה במהרה, שכן, שכנים יתלוננו וההצפה עשויה לגרום לנזק רב. הריח פוגע באיכות החיים  לפעמים  כאשר אתם רואים כי המים באסלה עולים ואינם יורדים, סימן שקיימת סתימה קשה בביוב.

הצפה בביוב

 

מה גורם להצפת ביוב?

 
חסימה של צינורות הביוב עשוי למנוע יציאה של מי הביוב. מוצרים שמושלכים  לאסלה, וכן, חדירה של שורשי העצים, עשויים להיות גורמים למקרים של הצפה בביוב. גם זריקה של מקלות ואבנים, או לאחר בנייה, כאשר הפועלים אינם נזהרים ונופל להם מלט או חצץ לאסלה,  חומרי בנייה אלה, עשויים לגרום לסתימה והצפה. בכל פעם שמפלס המים גבוה במערכת הביוב, או שהמערכת מאוימת ע"י שיטפונות של גשם, ישנה סכנה, כי תהיה הצפה בביוב. על מנת להקל את הלחץ יש להשתמש כמה שפחות בשירותים או בכיורים השונים בבית, עד להופעה של האינסטלטור שיגיע עם רכב הביובית.
ניתן לאתר סתימות או הצפה בביוב, באמצעות צילום מיוחד של מצלמה רובוטית, החודרת למערכת הביוב, תצלם ותראה בדיוק, ממה נובעת הסתימה.


פתיחת סתימות והצפה- איך מבצעים?

במידה והביו עולה על גדותיו, יש לשאוב את מי הביוב במשאבה מיוחדת בלחץ מאוד גבוה. בהרבה מקרים, שאיבה מסוג זה, תשחרר את הסתימה. שי להסיר את המכסה של הביוב תחילה ולהכניס תקעי אחיזה העשויים מברזל, על מנת לאטום את הנקזים ולמנוע את חדירת מי הביוב לבית, מה שיגרום לנזק לרכוש ולמבנה וכן, מיותר לציין כי המצב אינו נעים כלל, כאשר כל הביוב עולה לבית. גם שאיבה מבורות ספיגה, הינה חיונית. לעיתים בור הספיגה מתמלא ואינו סופג יותר ולכן, יש לשאוב את בור הספיגה על בסיס קבוע.
יש למצוא חברת אינסטלציה, או אינסטלטור שיש לו את הציוד החיוני לשאיבה של הצפה בביוב, כך שתהיו בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. יש לבדוק את המערכת אחת לתקופה מסוימת, על פי ההוראות של האינסטלטור שיעניק לכם ג טיפים חשובים לתחזוקה נכונה של מערכת הביוב..
 .
 .
 
 


תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק