פתיחת סתימות- באמצעות חברות אינסטלציה מומחיות
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

פתרונות לסתימות קשות

פתיחת סתימות- באמצעות חברות אינסטלציה מומחיות

הבית שלנו הוא מרחב מחיה דינמי, כאשר השינויים בו קורים בתכיפות גבוהה בתחומים שונים. חלק מהשינויים הללו הם שינויים שאנחנו מבצעים, שינויים קטנים או גדולים- כגון סידור מחדש של רהיטי הסלון או שיפוץ באחד מאזורי הבית. בד בבד, ישנן גם הפתעות לא נעימות, שקורות לפעמים בבית שלנו- הדוגמאות הבולטות הן בעיות במערכת החשמל ובאינסטלציה שלנו. מבין בעיות האינסטלציה, סתימה בצנרת היא כנראה הבעיה הנפוצה ביותר, שמצריכה שימוש באמצעים שונים של פתיחת סתימות. כאשר הכיור שלנו סתום, איננו יכולים להשתמש בו כלל, המים אינם יורדים והמראה והריח שנשארים בכיור לא נעימים בכלל.


תפעול פשוט של הבעיה

למזלנו, סתימה היא אחת הבעיות הקלות יותר שישנן בתחום האינסטלציה, כך שבלא מעט מקרים, נוכל לבצע פתיחת סתימות בעצמנו. האמצעים העומדים לרשותנו מחולקים לשניים: אמצעים מכניים פשוטים (פומפה וחוט ברזל) ואמצעים בעלי השפעה כימית (סודה לשתייה וחומר מיוחד לפתיחת סתימות, הנמכר בחנויות). החומרים שנמכרים בחנויות הינם חומרים רעילים, שיש להרחיק אותם ממגע של ילדים ואשר מצריכים שימוש בכפפות. לעיתים קרובות, על מנת לפתוח את הסתימה, נצטרך להוציא חלק מסוים מהצינור שנמצא תחת לכיור. מרבית הצינורות בנויים כך, שיהיה ניתן לפרקם ולהרכיבם בחזרה בקלות, כך שגם פעולה זו היא פעולה פשוטה, שיכולה לסייע לנו בפתרון הבעיה.


פתרון לסתימות קשות

לעיתים, ייתכן כי האמצעים העומדים לרשותנו לא מצליחים לפתוח את הסתימה, או שהם כלל לא רלוונטיים למקום בו הסתימה נמצאת. אם הסתימה נמצאת בצנרת הביתית שלנו, ייתכן כי הסתימה ממוקמת במיקום עמוק מדי, מכדי שתוכל להיפתח על ידי אמצעי מכני, או שהיא גדולה מדי ולא מושפעת מהחומרים שנשפכים עליה. אפשרות נוספת היא, שהסתימה בכלל נמצאת בצנרת של הבניין. במקרים כאלו, יהיה צורך להזמין אינסטלטור מקצועי לפתיחת הסתימה.


פתרון כל הבעיות בצנרת

הצנרת שלכם סתומה? צריכים לתקן נזילה? התפוצץ לכם צינור הביוב? אשר אינסטלציה מספקים לכם מגוון שירותים, כגון פתיחת סתימות, שאיבת הצפות ביוב, תיקון נזילות ועוד. אנו יודעים עד כמה תקלה בצנרת משבשת את איכות החיים, לכן אנחנו מתחייבים להעניק את השירות הטוב ביותר במהירות האפשרית, תוך שימוש בציוד ברמה גבוהה. אנו מציעים את השירותים שלנו בפריסה גיאוגרפית נרחבת, בכל ערי המרכז והשפלה. מעבר לכך, השירות שלנו ניתן עשרים ורבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שתוכלו להיעזר בנו גם במצבי חירום באמצע הלילה ובשבתות.


תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק