איך מגבירים את לחץ המים? מאמר מקצועי באתר אשר אינסטלציה
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

הגברת לחץ מים למקלחת

הגברת לחץ מים למקלחת נעימה

אתם חוזרים הביתה לאחר יום חורף ארוך. אתם מחכים מקלחת החמה שתרענן אתכם, אבל כשאתם נכנסים למקלחת, אתם מגלים שהמים מגיעים אליכם בלחץ מאוד נמוך. כמובן, שהמקלחת שאותה רציתם לא מתבצעת ואתם נאלצים להתקלח במהירות. למעשה, בעיה בלחץ המים היא בעיה משמעותית גם בהיבטים אחרים בחיי היומיום- לחץ מים נמוך מדי בברזים בבית, למשל, מפריע לביצוע פעולות חשובות אחרות- רחצת כלים, רחצת ידיים, צחצוח שיניים, גילוח ובישול. כאשר אתם מבחינים בכך, שהמים מגיעים בלחץ נמוך מדי, ניתן להזמין שירותי הגברת לחץ מים, אשר יטפלו בבעיה ויחזירו את לחץ המים לקדמותו.

ממה נובע לחץ מים נמוך?

לחץ מים נמוך, אשר בגינו נזמין הגברת לחץ מים, יכול להיות תוצאה של כמה סיבות. ראשית, ייתכן כי לחץ המים שנקבע על ידי העירייה, בצנרת העירונית, הוא נמוך מלכתחילה. סיבה אחרת יכולה להיות התיישנות של המשאבות המעלות את המים. במצב כזה, ייתכן סדק בצינור, אשר מוביל לנזילה, שבתורה מביאה לזרימתם של פחות מים אל הדירה. במידה ולחץ מים נמוך משותף לכלל הדיירים בבניין, הרי שהבעיה היא מצד העירייה. אם, לעומת זאת, הבעיה היא נקודתית יותר, הרי שהבעיה היא בצנרת המובילה את המים לאותן הדירות. ככלל, דירות הנמצאות בקומות גבוהות יזדקקו יותר להגברת לחץ המים, בשל כוח המשיכה.

איך מגבירים את לחץ המים?

הדרך המרכזית להסדרת לחץ המים הוא התקנת משאבות מיוחדות, אשר מאפשרות הגברת לחץ מים. התקנת המשאבות צריכה להתבצע בהתאם לתשתית הצנרת במקום- ככל שהמבנה הוא גדול יותר, כך נדרשת משאבה חזקה יותר, על מנת להעביר יותר מים על פני מרחק יותר גדול. עם זאת, יש לשים לב גם שלחץ המים לא יהיה חזק מדי שכן הוא עלול לפגוע בצנרת. ישנן היום משאבות מסוגים שונים, אשר נבדלות בדרך הפעולה שלהן. אינסטלטור מקצועי אמור לבחור את סוג המשאבה המתאימה, על סמך מאפייני המבנה בו היא תותקן.

להגברת זרם המים- אשר אינסטלציה

אשר אינסטלציה עומדים לרשותכם בכל עבודות האינסטלציה, בניהן גם הגברת לחץ מים. ללחץ מים נכון, כמו להיבטים האחרים של מערכת האינסטלציה, יש השפעה גדולה על השגרה שלנו. מתוך כך, אנו מציעים שירותי אינסטלציה ללא פשרות באזור המרכז והשפלה, גם באמצע הלילה וגם בשבתות. לחץ מים נמוך לא חייב להישאר כך לאורך זמן- הזמינו עכשיו את אשר אינסטלציה והעניין יתוקן במהירות וביעילות. 


תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק