אינסטלטור ברמת גן - אשר אינסטלציה - 050-532-0057
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור ברמת גן

רמת גן הוקמה ב-1921 כמושבה חקלאית, הוכרה כמועצה מקומית ב-1926 והוכרזה כעיר בשנת 1950, רָמַת גַּן היא מהערים המרכזיות במחוז תל אביב בישראל. היא גובלת בערים תל אביב, קריית אונו, גבעתיים, גבעת שמואל ובני ברק. אשר אינסטלציה נותנים שירותי אינסטלטור בכל ערי המרכז משנת 1972 בהצלחה רבה. אנו מפעילים את השירות שלנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ועומדים לרשותכם בכל תקלה או בעיית אינסטלציה. במידה ואתם זקוקים לאינסטלטור מומחה ולייעוץ התקשרו לטלפון הראשי או טלפון החרום המופיעה בראש האתר ונשמח לתת לכם שירות אדיב ומקצועי.
 

אנו מבצעים שירותי אינסטלציה כגון:

רמת גןלפתיחה הגברת לחץ מים
לפתיחה תיקון נזילות
לפתיחה עבודות ביוב

לפתיחה הוספת נקודות מים
לפתיחה שיפוץ אמבטיה
לפתיחה דודים
לפתיחה פתיחת סתימות
לפתיחה הסרת שורשים

 
השירותים נסתמו? הברז נוזל? הדוד לא עובד? אל תהסס תתקשר עוד היום לאשר אינסטלציה ותקבל שירות מהר ככל האפשר על מנת שתוכל לחזור לשגרת יומך.
טלפון-050-532-0057 
שעות לילה ושבת (חירום)- 050-432-0057

 

אינסטלציה ברמת גן

רמת גן, הינה אחת מהערים הצפופות במרכז הארץ. העיר הוקמה בשנות ה-50 של המאה הקודמת ויש בה הרבה בניינים ישנים לצד חדשים. רוב הבנייה היא לגובה. תשתיות הביוב והמים בעיר גורמות לסבל רב בקרב התושבים. המים בגוון חום, סובלים מחלודה, אבנים והצפות. העירייה עושה ככל שביכולתה לשיפור התשתיות ובגלל הבנייה החדשה והתחדשות העיר בתכניות של תמ"א 38, ישנו פיתוח רב יותר של התשתיות. על מנת לשמור על מערכת האינסטלציה, יש לבדוק אותה בכל תקופה מסוימת באמצעות אינסטלטור ברמת גן. כדאי כי האינסטלטור יכיר את האזור היטב ויכיר את התשתיות השונות בעיר .בכל עיר ישנה בעיה מסוימת ולכן, כדאי כי אינסטלטור מרמת גן, יהיה בעל המקצוע שלכם שיכיר היטב את העיר ואף יגיע בזמן.


הבעיות השונות באינסטלציה שמטפל בהן אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור ברמת גן מסייע בפתרון של בעיות כגון נזילות, רטיבות ובעיות איטום בצנרת. הטיפול נעשה במכשור חדיש ומתקדם, לגילוי נזילות וכן בביובית לפתיחה מהירה ויסודית של סתימות וכן שורשים שחדרו לביוב מהעצים הסמוכים הנמצאים באזור. כדאי להיות ליד האינסטלטור כך שתראו בדיוק מה הבעיה יש להישמע הוראות האינסטלטור בתום התיקון, בכדי לתחזק נכון את מערכת האינסטלציה והביוב. ניתן לשמור על מערכת האינסטלציה, כאשר נזהרים לא להשליך ניירות טואלט , מגבונים , פדים וכדומה. כאשר מדובר בבניינים משותפים, וועד הבית תמיד מזהיר מפני שימוש לא זהיר במערכת כה חיונית כמו מערכת האינסטלציה.
 
 
 

 תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק