אינסטלטור ברחובות - אשר אינסטלציה
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

אינסטלטור ברחובות


זקוק לאינסטלטור ברחובות?   050-532-0057 מענה מיידי

אשר אינסטלציה ברחובות- הכי טובים בשירותרחובות

חברת אשר אינסטלציה הינה חברה ותיקה בתחום האינסטלציה אשר הוקמה בשנת 1972 בעיר רחובות. מאז גדלנו והתפתחנו ואנו נותנים שירות בפריסה כלל ארצית, אך עם זאת לא שכחנו היכן התחלנו את הדרך. אנו תמיד זמינים לתת לתושבי רחובות והסביבה מענה ושירות מהיר.

 

אינסטלטור מומחה ברחובות

רחובות היא עיר השוכנת  על מישור החוף הדרומי בישראל והיא קרובה ליבנה. העיר ניחנת באדמת כורכר. ברחובות קיימים בתים ישנים לצד חדשים, כך שישנן בעיות אינסטלציה במערכות ביוב ישנות. יש למצוא אינסטלטור ברחובות אשר מכיר היטב את האזור ואת הבעיות השונות בה, למשל צמיחה של עצים ובעיות של שורשים בצנרת הביוב, אשר עשויה לגרום לסתימה ולקריסה של מערכת הביוב. כל אינסטלטור מומחה ברחובות ישאל את השאלות הנחוצות, כך שיוכל להגיע עם כלי העבודה המתאימים. יש לענות על השאלות ולתאר את הבעיה, כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם האינסטלטור.
 

הקריטריונים לבחירה נכונה של אינסטלטור ברחובות

בגלל שיש כמה וכמה בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה ברחובות, כדאי כי תהיינה לכם המלצות של בעל מקצוע בתחום זה, משכן טוב, חבר או בני משפחה הגרים באזור וסומכים כבר שנים על האינסטלטור שלהם. כדאי לקחת לפחות שלוש הצעות מחיר ולחשוב מה הצעה הטובה ביותר וכן למצוא כמה שיותר מידע על האינסטלטורים שהגעתם אליהם, אם באמצעות הרשת או באמצעות המלצות. גם בפורומים השונים, תוכלו למצוא את ההמלצות של גולשים שונים שכבר התנסו בשירותיו של אינסטלטור זה או אחר. זמן ההגעה חשוב, במיוחד אם ישנה תקלה חמורה שאינה סובלת דיחוי. כדאי למצוא אינסטלטור העובד בכל שעות היממה, כך שאם ישנה בעיה של הצפה, פיצוץ צינור או ביוב העולה על גדותיו, תמיד יהיה לכם למי לפנות.

 

השירות האישי שלנו:

  1. איתור נזילות עם ציוד חדיש ומתקדם
  2. תכנון וילות ופרוייקטים גדולים
  3. תיקון או החלפת צנרת ללא נזק
  4.  שאיבות ביוב, צילום ביוב, שיפוצו
  5. תיקון והחלפת דודים ( חשמל, שמש )
  6. איתור ופתיחת סתימות
  7. שירותי מצלמה תרמית
  8. שירותי אינסטלטור 24 שעות

 


איך בוחרים חברת אינסטלציה אמינה

כאשר בוחרים חברת אינסטלציה לכל פרוייקט תמיד נרצה לבחור בחברה אמינה, מקצועית שתשאיר לנו רושם טוב ושקט להמון זמן. לא פעם אנו רואים אינסטלטורים שאינם יצאו צדיקים והרסו את השם הטוב של אנשי המקצוע בתחום, אז איך נוכל באמת לבדוק את האיש מקצוע שנזמין? ישנם כמה דרכים ושיטות לדעת איך בוחרים אינסטלטור ברחובות, ראשית יש לרשום את שם החברה בגוגל ולראות ביקורות של לקוחות שקיבלו שירות מהם, לאחר מכן יש להיכנס לפייסבוק שם נוכל לדעת כמה לייקים ועוקבים יש ובכלל בעמוד העסקי תמיד יש מקום לביקורות שנוכל לראות ולהתרשם. אשר אינסטלציה מזמינים אתכם לבדוק את הביקורות שלנו בגוגל ובפייסבוק, תוכלו לקרוא חוות דעת של לקוחות וכך תדעו שלא טעיתם. 
 

למה לבחור בנו לתיקון אינסטלציה ברחובות?   תעודת אחריות לכל פרוייקט 
  שימוש בחומרים בעלי תו תקן
  זמינות אינסטלטור 24/7  
 ביקורות לקוחותינו 
 וותק משנת 1972
 
 


תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק