אינסטלטור בנס ציונה - אשר אינסטלציה - 050-532-0057
תשתית טובה היא הדרך להצלחהאחריות לכל עבודת אינסטלציהאשר אינסטלציה מבטיחים לך שקטמומחים באיתור נזילות

אינסטלטור בנס ציונה

שירותי אינסטלציה בנס ציונה

נס ציונה הוקמה בשנת 1883 כמושבה יהודית במסגרת העלייה הראשונה והוכרזה כעיר בשנת 1992.בתחום השיפוט של העיר שוכן המכון למחקר ביולוגי בישראל ובעיר נמצא פארק המדע קריית ויצמן, פארק המדע הראשון בישראל. בשנת 2009 זכתה נס ציונה ב"דגל היופי" בתחרות קריה יפה לישראל של המועצה לישראל יפה וכן זכתה 16 פעמים ברציפות בחמישה כוכבי יופי

כל אינסטלטור בנס ציונה יכול לספר לנו על הרבה מקרים של סתימת ביוב בגלל חדירת שורשים לצנרת הביוב. נס ציונה היא עיר ירוקה שיש בה שפע של עצים וצמחייה ולכל צמח שורשים. כל שורש יודע לחפש מים מתחת לאדמה ובצנרת הביוב זורמים מים שיש בהם אפילו חומרים אורגניים המזינים צמחים. אשר אינסטלציה מספק שירותי אינסטלציה לבתים בפרטיים, עסקים ומוסדות ברחבי העיר נס ציונה ויוכל לפתור לכם כל בעיית אינסטלציה.
 


אנו מבצעים שירותי אינסטלציה כגון:נס ציונה

לפתיחה הגברת לחץ מים
לפתיחה תיקון נזילות
לפתיחה עבודות ביוב

לפתיחה הוספת נקודות מים
לפתיחה שיפוץ אמבטיה
לפתיחה דודים
לפתיחה פתיחת סתימות
לפתיחה הסרת שורשים
 
השירותים נסתמו? הברז נוזל? הדוד לא עובד? אל תהסס תתקשר עוד היום לאשר אינסטלציה ותקבל שירות מהר ככל האפשר על מנת שתוכל לחזור לשגרת יומך.
טלפון-050-532-0057 
שעות לילה ושבת (חירום)- 050-432-0057


תתעדכן במבצעים, שאל שאלות וקבל טיפים מהמומחים שלנו בדף הפייסבוק:

פייסבוק אשר עבודות אינסטלציה

 

אזהרה!

עבודות אינסטלציה אינן משחק ילדים, יש להיזהר כאשר עושים שימוש בחומרים לשימוש עצמי על מנת לטפל בבעיית אינסטלציה. חומרים וציוד אינסטילציה הנמכרים לשימוש אישי בחנויות בניין אינם כוללים איתם הוראות שימוש ומאות אנשים מדי שנה נפגעים תוך כדי שימוש בהם. אם אתם לא בטוחים כיצד להשתמש בחומרים וציוד מיוחד לאינסטלציה אנא פנו למומחה, אתם מוזמנים להשאיר שאלות בדף הפייסבוק שלנו או בבלוג באתר ונשמח לייעץ.


 תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק